• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Labi dhe Arjeta, imazhet e “Stone Castle”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Modeli i njohur shqiptar që jeton në Zvicër, Labinot Gashi, së bashku me pretendenten e kurorës së “Miss Zvicra 2010”, Arjeta Lataj, janë zgjedhur imazhe publicitare të kompanisë “Stone Castle”.

Sukseset e tyre vazhdojnë me këtë reklamë, pasi më herët ata janë dëshmuar në botën e modës duke marrë pjesë në sfilata dhe fotosesione të ndryshme në këtë vend.

Labinoti para disa muajve ishte në një udhëtim në Republikën Domenikane ku realizoi një fotosesion për të reklamuar veshjet e plazhit për një kompani të njohur atje.

Oferta në adresë të tij kishte ardhur direkt nga fotografi zyrtar i kësaj kompanie që kishte ftuar modelin shqiptar të vizitonte Republikën Domenikane.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top