• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lady GaGa “e tepron”, klip me imazhe të rënda

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113

Lady GaGa vazdon të sillet kundër rrymës, duke i pritur me krahë hapur kritikat.

Pas skenës së përgjakur në koncertin e Manchester, këngëtarja amerikane ka publikuar klipin më të ri “Alejandro” që ngjan më shumë me një film të shkurtër.

Në 9 minutat e këtij klipi, Lady GaGa nuk ngurron të bëjë blasfemi. E veshur si murgeshë dhe më pas si një peshkop, ajo shfaqet në skena të nxehta me balerinë gjysmë të zhveshur.

Klipi paraqet gjithashtu edhe skena të vërteta sado-mazokiste, duke sulmuar Kishën Katolike, e cila është përfshirë në skandale të shumta kohët e fundit.

Tashmë që gjithë bota po e shikon kete klip, këngëtarja pret të “kryqëzohet”, por deri tani pak herë i ka bërë përshtypje opinioni i njerëzve, qofshin këta edhe shumicë.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=niqrrmev4mA"]YouTube- Lady Gaga - Alejandro
 
Top