• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lady Gaga lanson parfumin e saj

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Los Angeles, 15 shtator - Lady Gaga i është nënshtruar trendit të përgjithshëm sipas të cilit gati çdo person nga showbizi duhet të ketë parfumin e vet. Kështu edhe këngëtarja e njohur ka vendosur për të fituar më shumë dhe planifikon aromën e vet. Edhe pse ende nuk dihet emri i parfumit, dihet që Gaga planifikon ta lansojë në vitin 2012. Deri atëherë ndoshta nuk do të jetë më e obsesionuar me mishin e gjallë, gjë që ka arritur kulminacionin ditë më parë në ndarjen e shpërblimeve MTV, ku Gaga ëstë paraqitur e veshur në fustanin nga mishi i gjallë dhe fansat të mund të shpresojnë që parfumi nuk do të ketë erën e brendësisë së dyqanit të kasapit.

Pas shfaqjes në fustan nga mishi i gjallë, Gagan e kanë sulmuar shoqatat për mbrojtjen e kafshëve. “Kur nuk do të ishim përgjegjës për veprimet tona, shumë shpejt do të do të kishim të drejte vote ashtu si mishi në kockat tona. Unë nuk jam copë e mishit”, i është përgjigjur sulmeve këngëtarja, e cila kënaqet duke shokuar me veprimet e veta.
 
Top