• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lady Gaga

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Los Angeles, 13 shtator – Lady Gaga ka dominuar në ceremoninë e dhënies së çmimeve për videot të MTV-së, që u mbajt dje në Los Angeles, duke fituar tetë çmime. Lady Gaga fitoi në kategorinë më të rëndësishëm –videon më të mirë muzikore të vitit, me spotin për këngën “Bad Romance”.

Këngëtarja 24-vjeçare, e cila fitoi 7 çmime për këngën “Bad Romance”, filloi të qajë në momentin kur mori çmimin kryesor. Ajo ishte e nominuar në 13 kategori.

Në mesin e fituesve të tjerë ishin edhe Justin Biber, i cili është shpallur debutuesi më i mirë për spotin e “Baby”, grupi “30 Seconds to Mars”, i cili mori çmimin për spotin më të mirë rok dhe në kategoritë teknike Jaz-Z, Alicia Keys dhe The Black Keys.

 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
41,168
Pikët
113
Përgjigje e: Lady Gaga

https://www.youtube.com/watch?v=WYRJ-ryPEu0
 
Top