• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lakuriq kërceu nga kati i 11 dhe shpëtoi

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Një grua me çrregullime mendore nga qyteti kinez Hefei në provincën Anhu kërceu lakuriq nga kati i 11 i ndërtesës pas një grindjeje me bashkëshortin. Për fat, ajo ra në jastëkët e ajrit dhe mbijetoi.
Siç raportojnë mediet kineze gruaja pas grindjes serioze me bashkëshortin vendosi të bëjë vetëvrasje. Me orë të tëra qëndroi jashtë kornizës së dritares në katin e 11 të ndërtesës, ndërsa fqinjët e thirrën policinë dhe zjarrfikësit.

Gruaja nuk dëgjoi lutjet që të kthehej sërish në banesë, ndërsa kur pa se një zjarrfikës po i afrohej, vendosi të hidhej në tokë.

Për fat policia para ndërtesës kishte vendosur jastëkët e ajrit që lehtësuan rënien e saj, kështu që ajo mbijetoi vetëm me lëndime të lehta
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Lakuriq kërceu nga kati i 11 dhe shpëtoi

duhet pyetur policin :p pse si? mbase e ka pas nga vapa madhe :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Lakuriq kërceu nga kati i 11 dhe shpëtoi

hahaha..belle_vie sa mire po e din ti :p apapapapa kiss a thua keshtu duhet te jete parajsa? :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Lakuriq kërceu nga kati i 11 dhe shpëtoi

kiss kush tha mi ? te marr une ty :)) te them hajde ne parajse te pres me lule te bardha :D haha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Lakuriq kërceu nga kati i 11 dhe shpëtoi

e kisha me kuptimin e parajses :) po nejse..kushedi si e more ti..une thashe te pres...po e paske keqkuptuar :D

po me vjen mire qe paska shpetuar kjo gruaja qe eshte hedhur nga kati 11 !! a thua do e doj burrin me ? :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Lakuriq kërceu nga kati i 11 dhe shpëtoi

iha a e beri veten sa t'hudhet nga kati 11 keq fort se e do me ai apo jo lol jan cmend robt
 
Top