• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lansohet klipi “Vibe”, i Tunës dhe Dafinës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Videoklipi më i ri në industrinë e muzikës kosovare quhet “Vibe”, që shfaq për herë të parë një bashkëpunim të pazakontë, bëhet fjalë për dy nga këngëtaret më tërheqëse të skenës muzikore kosovare, Tuna dhe Dafina Zeqiri, të cilat së bashku me reperin 2po2 lansuan klipin e këngës më të re.


Klipi është bërë nga produksioni “Entermedia”, që ashtu si dueti që është i jashtëzakonshëm, ka vënë në pah skena interesante, me Tunën që paraqitet seksi si gjithmonë, por me një ndryshim te Dafina, e cila paraqitet totalisht zeshkane dhe me një stil ndryshe.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top