• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lavatrice per Qente dhe Macet ...

The_AnGeL

World is Mine
Anëtar
Jan 27, 2010
Postime
174
Pikët
0
Vendndodhja
Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Sistemi eshte i zhvilluar dhe sigurte, edhe ne rast harrese, shoqeruar me te gjitha keshillat per te lare "ne menyre te persosur” qenin. (Qeni duhet te jete i pangrene, nuk duhet te lahet me lodrat e tij etj )...

Lahet, shpelahet, thahet, stilohet ne nje kohe rekord prej 33 minutash. Al 'Pet World Joyful Hondà Al ne Tokio, nje dyqan me gjithcka qe nevojitet per kafshet shtepiake, ka se fundi edhe lavatrice per qente (i shoqeruar dhe nga nje program per macet).

Nje makine e vertete per miqte me te mire te njeriut ne cmimet: vetem 1.000 ¥ (Jeni japonez) ose 8 euro per nje cikel te plote.

Makina speciale larese, pak me e madhe se nje furre me mikrovale eshte prodhuar ne Shtetet e Bashkuara, dhe ka gjetur treg te rendesishem ne Sol Levante ku biznesi rreth kafsheve shtepiake eshte me i madh.

Sistemi eshte i zhvilluar dhe sigurte, edhe ne rast harrese, shoqeruar me te gjitha keshillat per te lare "ne menyre te persosur” qenin. (Qeni duhet te jete i pangrene, nuk duhet te lahet me lodrat e tij etj ).

Shampoja nuk mund t’i irritoje syte, uji ka nje temperature konstante prej 35 grade celsius dhe eshte i pasur me ozon per te siguruar efektin e balsamit.

Tharja zgjat disa minuta per te pasur ne fund nje qime te bute, te paster ne nje cikel prej vetem 33 minuta.

Makina te ketij lloji jane aktualisht 10 ne te gjithe Japonine, por eshte tashme kerkesat per ta pasur nje te tille jane gjithnje e ne rritje.
 
Top