• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Le te flasim pak per shahun

JAM

La classe non è acqua
Anëtar
May 28, 2020
Postime
1,518
Pikët
113
@ana_gend duke pasur parasysh që forumorët këtu janë të gjithë sapiosexual, çdo gjë që ka lidhje me dijen e zgjuarsinë e mixojnë pak me sexyn lol(sepse i tërheq)
 
Top