• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Le te flasim pak per shahun

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
4,070
Pikët
113
Kendveshtrimi juaj ky.

Pastaj ne Baden-Baden UNE PASHE me SY....LOKALIN.

Alfons Muco nga Ylvi Pustina.

Ishte i mbyllur.

NUK i di...rrethanat apo persete.
shahu per mendimin tim (te tanishem) eshte humbje kohe... ha shume kohe
 
Top