• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Le te shohim ku banojne anetaret

Le te shohim ku banojne anetaret

 • Shqiperi

  Votes: 15 28.3%
 • Kosove

  Votes: 5 9.4%
 • Maqedoni

  Votes: 3 5.7%
 • Greqi

  Votes: 2 3.8%
 • Itali

  Votes: 6 11.3%
 • Angli

  Votes: 3 5.7%
 • USA

  Votes: 3 5.7%
 • Gjermani

  Votes: 4 7.5%
 • Zvicerr

  Votes: 1 1.9%
 • France

  Votes: 1 1.9%
 • Belgjike

  Votes: 1 1.9%
 • Hollande

  Votes: 1 1.9%
 • Danimarke

  Votes: 2 3.8%
 • Suedi

  Votes: 2 3.8%
 • Spanje

  Votes: 0 0.0%
 • Australi

  Votes: 0 0.0%
 • Kanada

  Votes: 0 0.0%
 • Tjeter!

  Votes: 4 7.5%

 • Numri i votuesve
  53

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Ne cilin shtete te botes jetoni aktualisht?

Shqiperi
Kosove
Maqedoni
Greqi
Itali
Angli
USA
Gjermani
Zvicer
France
Belgjike
Holland
Danimark
Suedi
Spanje
Australi
Kanada
Tjeter..

Po filloj un e para Ne France :).
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Le te shohim ku banojne anetaret

Flm shume..por Turqine se paske vene ne liste...Love istanbul. :D klm.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Le te shohim ku banojne anetaret

Në "Mugadishu - Somali" parajsa e vendit më të varfër në botë :D
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Le te shohim ku banojne anetaret

lerici itali..
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Le te shohim ku banojne anetaret

Gabimi më i madh që është përdorur swastika Naziste. Nuk mund të vihet ajo swastik në një popull plot me jevgj, po vihet në ato popuj që kan rracën superiore.
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Le te shohim ku banojne anetaret

haahahahah choco dhe me hart biles google haahahhahah

un jetoj ne ITALI .. por harten spo e nxjerr ku :p
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,879
Pikët
113
Përgjigje e: Le te shohim ku banojne anetaret

Deutschland

Aty ku dominon me shum ngjyra e verdhe :D

 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Le te shohim ku banojne anetaret

Gjermani - Niedersachsen
 

COB

IllyrianMuslim
Anëtar
Apr 6, 2016
Postime
879
Pikët
18
Përgjigje e: Le te shohim ku banojne anetaret

Finland , por me prejardhje nga Prizreni.
 

Edvin83

Shqiptar
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
4,458
Pikët
83
Vendndodhja
Shkodër
Përgjigje e: Le te shohim ku banojne anetaret

Republika e Kosovës është Shqipëri, e kështu ngatërrohen anëtarët. Po gjithashtu edhe Tetova, Ulqini, Presheva, Struga. Duhen specifikuar më mirë vendbanimet.
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
7,967
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: Le te shohim ku banojne anetaret

Per deri sa te ndodhe bashkimi kombetar jetoj ne shtetin( Republiken) e Kosoves...( Keshtu me shkruan ne dokumenta) :)
 
Top