• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ledina Çelo promovon rikthimin e saj

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Në formë të mirë fizike dhe me hite të reja, këngëtarja e njohur Ledina Çelo, promovon rikthimin e saj, pas gati dy vitesh mungesë në Shqipëri.


Fotografi gjerman, Tobias Froehner ka hedhur në faqen e tij në facebook disa foto nga seti fotografik i këngëtares.

Ndërkohë në Shqipëri revista “Anabel” këtë javë i kushton faqen e parë. Në brendësi të revistës Ledina tregon për martesën jetën në Gjermani, planet për skenën shqiptare dhe regjimin për të mbajtur trupin në formë, shkruan BW.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top