• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ledina Celo eshte shtatzane ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Ledina Çelo është shtatzënë !

Me një karrierë që ka kaluar kufijtë e Shqipërisë, këngëtarja Ledina Çelo vjen me një lajm që i përket jetës së saj private, që nuk e kemi ditur deri me tani. Pak ditë më parë mësuam se ajo është shtatzënë dhe do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë !!!

 
Top