• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

lek plepi

Mistrecja

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 7, 2010
Postime
1
Pikët
0
Ja dhe hiti i fundit i Lek Plepi ft rihana ft eminem-Love the way you lie

hahahahah

[youtube]3I812jdyBJg[/youtube]
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,213
Pikët
83
Përgjigje e: lek plepi

haahahaha

co ky kshu amon se ishim tu honger dhe buke hahaha LOL
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,465
Pikët
113
Përgjigje e: lek plepi

Ky pa pire,duket sikur ka pi nja tre litra vermuth hahahahahahahahahaha

Te shijoji buka ty larte,kur e pe kte Plepin? lol lol
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,213
Pikët
83
Përgjigje e: lek plepi

ajo foto me floket qe i kishte kalu ashu me i krah si hitleri dikur ishte e papame hahahaha

po ajo fotoja tjeter me floket ne forme zemre hahaha
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: lek plepi

Lool haha haha haha haha haha ky me siguri ka mar oskar per model te flokeve haha haha haha haha haha
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: lek plepi

Sekreti i flokeve te shendtshem te Lek Plepit... Vaji ullirit :p
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: lek plepi

o te keqen o te mustaqeve edhe te gjyslykeve harmani
lol a ka ndonje perkthyes per malok ketu se nuk e marr vesh kete modelin
o zot sa popull i shpifur qe jemi haha
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: lek plepi

Ky po qe qenka HOT! A thua eshte available ky Helenke? :p
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: lek plepi

Ktu kendon Lek Plepi, Video xhiruar ne itali... Habitem si sqenka prish kamera IoI [youtube]zYPC0KXRa0k[/youtube]A... si ste han morti mor Lek Plepi... te marrte Ai qe morri Enver Hoxhen se na felliqe kombin Iol
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: lek plepi

Ky ja merr ne kthese Lek Plepit IoI Jasha Ceniiii...[youtube]rvW2rRBYHNw[/youtube]
 

Travolta

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2010
Postime
12
Pikët
3
Përgjigje e: lek plepi

Ja po jua prezantoj une me mire Lek Plepin yllin e Hollivudit lol

[youtube]GL1TDDEAL1g[/youtube]

Kryeplako se o tema Lek Plepit mo na fut Cenra ketu lol
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: lek plepi

Ku mos kem njeri ... ca prototipi ky mer... Ky qenka specie ne zhdukje IoI [youtube]T3D9k44tMu8[/youtube]
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: lek plepi

Ue ça mashkulli ky Lek Plepi...kam kohe qe e kerkoj nje te tille..Po pranoi ai qe neser shpall fejesen une..Lol..
 
Top