• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Leona është zhveshur në një pishinë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
559
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Leona ka pranuar se ajo dhe shokët e saj kanë kërcyer dhe janë zhveshur në vikend në një pishinë gjatë pushimeve të saj në Portugali.


Isha me disa shoqe në Portugali”, tha ajo. Një nga shoqet e mija kalonte çaste të vështire për shkak se e kishte lënë i dashuri, kështu menduam të bëjmë diçka të çmendur”.

Leona* e cila takohet me elektricistin Lou Al- Chamaa që disa vite – po ashtu ka pranuar se ka dëshirë të ndjek hapat e Madonna’s në muzikë madje të imitoj edhe jetën e saj private, pasi që ka marrë inspirim nga libri i këngëtares “Sex”.

Gjithmonë më ka pëlqyer Madonna, tha ajo. Jam shumë e re për të lexuar ndoshta librin e saj ‘Sex’ por kur e kam lexuar kam thënë, ‘Opa’ shumë mirë për të, nëse është ajo çfarë ajo ka dashur të thotë. Si do ta shpjegoj këtë? Nuk e di…”.

Përderisa ajo adhuron Madonna’n, Leona ka thënë se një yll i famshëm ka qenë shumë e ashpër më të por ajo ka refuzuar t’ia thotë emrin asaj.

Ajo ishte e keqe me mua”, thotë ajo. Ishte dikush e cila duket mirë me dukje, dikush që me ka inspiruar mua”, tha ajo.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top