• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Leona Lewis nuk pozonë me bikini

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Lewis ka dhënë një intervistë të gjatë në revistën “InStyle” ku thotë se nuk do pozojë asnjëherë me bikini, është shumë e dashuruar, nuk pi alkool dhe e do shumë modën e Stella McCartney e Vivienne Westwood.


Këngëtarja britanike ka publikuar së fundmi dy këngë, “Love is your colour” e “Outta My Head”, ku tek e para ka marrë pjesë edhe Jennifer Hudson. Vetëm pak muaj më parë Lewis refuzoi kopertinën e “Playboy” për 1 milionë dollarë.

Në datën 28 maj Leona nis turneun e saj të parë të quajtur “The Labyrinth Tour”, në të cilin do interpretojë pjesë nga dy albumet “Spirit” dhe “Echo”. 20 ndalesat janë caktuar në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top