• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Leonora dëgjoi këshillën e fansave

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Vetëm pak kohë më parë ne në ‘Bluetooth’ sollëm në vëmendje atë që fansat i bënin thirrje Leonora Jakupit si këngëtarja e tyre e preferuar, që të niste urgjentisht dietën dhe të binte nga pesha pasi kilet e tepërta po bënin të vetën në imazh.


Dhe mesa duket Leonora e ka dëgjuar këshillën, palestër intensive, vrap si dhe aktivitet i përditshëm shumë i ngjeshur.

Ka qenë kjo metoda që ka ndjekur për të arritur përsëri në formë e për të hequr kilet e tepërta. Imazhi i saj perfekt u vu re këtë herë në finalen e ‘Top Fest’ teksa imazhi i saj u krahasua me të një hyjneshe.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top