• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Leonora duet me Danin

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Prishtinë, 25 shtator - Këngëtarja e njohur nga Kosova, Leonora Jakupi pas nje kohe te shkurter pa realizime te reja muzikore, ka vendosur te sjelle diçka me ndryshe.

Pasi ka agjëruar Ramazanin, ajo ka vendosur t’i rikthehet fuqishëm tregut së muzikës, shkruan ''Game over''.
Këtë radhë nuk do të prezantohet tek publiku e vetme, por në një duet me këngëtarin kosovar, Ramadan Krasniqi.
“ Së shpejti do prezantohem tek publiku me një “new song” në bashkëpunim me këngëtarin Ramadan Krasniqi. Uroj që kënga të pritet mirë nga publiku”, eshte shprehur Leonora.
Se fundmi Leonora ishte e perfolur ne media, pasi kengetarja serbe Ana Nikolic në albumin e saj më të ri “Mafia Caffe” vodhi këngën e Leonores, “Ti je shumë xheloz”.
 
Top