• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Leonora Jakupi është bërë nuse

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nuk është fjala për një martesë të vërtetë, por Leonora Jakupi është bërë nuse. Këngëtarja më në fund e ka sfiduar vetën edhe si aktore në një projekt të fundit filmik që është realizuar nga humoristët kosovarë, që janë të njohur si “Stupcat”.

Leonora luan rolin e nuses së Agjës Sheqë, por fatkeqësisht roli i saj përfundon keq pasi që ajo vritet në fund nga ish gruaja e Sheqës.

Projekti i ri filmik “Dasma e Sheqës” është realizuar nga produksioni kosovar Emra-Com dhe pritet të dalë në treg të hënën, më 8 Mars. /express/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top