• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Leonora kujdes me dekoltenë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Është shquar gjithmonë për fustanet e gjata deri në fund të këmbëve, të cilat mbeten të preferuarat e saj, ama dekoltetë kanë qenë përherë të hapura. Por këtë herë duket se e ka tepruar Leonora Jakupi.


Në një prej evenimenteve të saj më të fundit, këngëtarja kosovare ka mbajtur veshur një fustan bojëqielli dhe me miqtë e saj ka realizuar një foto.

Shumë shumë pak e ndan vajzën simpatike nga dhënia e një shfaqeje të vërtetë për paparacin, pasi dekolteja për pak sa nuk i ka zbuluar gjoksin, i cili në fund të fundit ta jep tërësisjht idenë nisur nga kjo foto.

Gjithsesi Leonora duket se nuk e ka shumë problem këtë gjë, ndaj dhe në mbrëmje dukej shumë elegante dhe lozonjare në të njëjtën kohë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top