• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Leonora me pushime në Durrës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Viteve të fundit, Durrësi është bërë shtëpia e saj e pushimeve verore.


Kjo jo vetëm sepse këngëtarja, Leonora Jakupi ka një axhendë të gjatë koncertesh në këtë qytet, por sepse ajo vjen në këtë qytet për të shijuar detin, qetësinë dhe kënaqësinë.

Jakupi ka mbërritur në Durrës prej pak ditësh dhe ajo shprehte se për këtë qytet ka një dashuri të vecantë dhe madje ka blerë edhe një shtëpi atje në të cilën kthehet cdo vitë në stinën e verës.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top