• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Leonora në kërkim të një modeli

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nuk i dimë planet e reja të këngëtares Leonora Jakupi për një këngë të re në treg. Ajo që dihet aktualisht është shtëpia e saj e pushimit në Durrës dhe koncertet e shumta që ka në këtë sezon veror.


Megjithatë, prezenca e Fatjon Sulajt, modelit që është përzgjedhur edhe nga këngëtarja Ingrid Gjoni në klipin e saj të fundit, na vuri pak ne mendime.

Mos ndoshta edhe Leonora do të realizojë një këngë të re, ku si imazh mashkullor të ketë pikërisht Fatjonin?!

Ende nuk dihet, por kjo foto na tregon se të dy, këngëtarja dhe modeli, janë në tratativa…Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top