• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Leonora Poloska: Unë jam një femër e fortë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Ka kaluar vetëm pak kohë nga publikimi i këngës më të fundit tëLeonora Poloskas në bashkëpunim me MC Kresha, dhe siç duket një këngë e re është gati për t’u publikuar shumë shpejt.


Sa i përket jetës sentimentale, Leonora aktualisht është duke shijuar statusin e saj prej beqareje… “Nuk jam e dashuruar për momentin”, ndërsa nuk fsheh se në lidhje do të preferonte tipin e mashkullit, ideal.

Vera është një stinë e ngarkuar me koncerte dhe veç kësaj është stina në të cilën shpallet hapur “lufta” mes këngëtarëve, por për Nora Poloskën, konkurrenca në art nuk duhet të ekzistojë.

Lidhur me rivalet e saj në muzikë, ajo plot humor përgjigjet për Bluetooth se muzika nuk është një ring boksi dhe si pasojë për të rivaliteti mes kolegëve nuk ekziston. E pyetur nëse i pëlqen Leonorës që meshkujt ta marrin për një femër të forte, këngëtarja pohon.

Unë jam një femër e fortë në shumë drejtime në jetë, mendoj se mundem të përballoj shumë dhe nuk frikësohem… Sa i përket asaj se a ju pëlqej meshkujve duhet t’i pyesni ata”.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top