• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 75

  Gi de Masha

  The untouchables ... 65 From Danimarkë
  • Postime
   19,441
  • Rezultati i reagimit
   7,812
  • Pikët
   113
 • 12

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,108
  • Rezultati i reagimit
   1,700
  • Pikët
   113
 • 6

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,199
  • Rezultati i reagimit
   12,355
  • Pikët
   113
 • 6

  Pirati

  makeyourday and myday holiday !
  • Postime
   14,759
  • Rezultati i reagimit
   6,487
  • Pikët
   113
 • 6

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   68,831
  • Rezultati i reagimit
   28,656
  • Pikët
   113
 • 3

  Prishtinasi

  V.I.P
  • Postime
   2,702
  • Rezultati i reagimit
   1,083
  • Pikët
   113
 • 3

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,554
  • Rezultati i reagimit
   177
  • Pikët
   0
 • 3

  Kasëmi

  VI I MCMLXXIII
  • Postime
   7,802
  • Rezultati i reagimit
   5,427
  • Pikët
   113
 • 2

  drague

  V.I.P
  • Postime
   31,996
  • Rezultati i reagimit
   9,520
  • Pikët
   113
 • 2

  Mano

  V.I.P
  • Postime
   13,934
  • Rezultati i reagimit
   5,433
  • Pikët
   113
 • 2

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   5,999
  • Rezultati i reagimit
   4,288
  • Pikët
   113
 • 2

  Passion

  V.I.P
  • Postime
   16,459
  • Rezultati i reagimit
   8,460
  • Pikët
   113
 • 2

  John

  V.I.P
  • Postime
   2,008
  • Rezultati i reagimit
   2,135
  • Pikët
   113
 • 1

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   19,343
  • Rezultati i reagimit
   9,505
  • Pikët
   113
 • 1

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   33,824
  • Rezultati i reagimit
   19,175
  • Pikët
   113
 • Top