• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Levitimi

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
E vetmja përshtypje më bën që pse kjo video nuk është bër në drita dhe pse pikerisht në herrësir, gjithsesi ndiqni video më posht.[youtube]tW6pVFOpE6Q[/youtube]

Levitimi është bër nga një shaman afrikan
 

mIRC

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 7, 2009
Postime
3
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Levitimi

E vetmja përshtypje më bën që pse kjo video nuk është bër në drita dhe pse pikerisht në herrësir, gjithsesi ndiqni video më posht.
Jam dakort me ty Mando ska se si te jete e till
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Levitimi

Behet fjale per nje fenomen paranormal qe quhet Levitim ( Ngritja ne Ajer) personi qe shihet ne foto quhet Collin Evans ngritet nga toka ne mes te 300 shikueseve ne Tempullin Square te Londres.

Kjo foto eshte bere ne 1938.Ne foton tjeter shihet psi i njohur francez Jean-Pierre Girard duke realizuar nje levitim te nje objekti (ketu, nje kuti ku vendosim pelikule foto). Kjo eksperience eshte bere ne Øersted - Instituti Göteborg (Suedi).Neo
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Levitimi

E vetmja përshtypje më bën që pse kjo video nuk është bër në drita dhe pse pikerisht në herrësir, gjithsesi ndiqni video më posht.[youtube]tW6pVFOpE6Q[/youtube]

Levitimi është bër nga një shaman afrikan
Se duhet me kriju ambient...:D.
 
Top