• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lexoni biblen on-line ne Shqip

komandanti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
41
Pikët
0
Përgjigje e: Lexoni biblen on-line ne Shqip

E kam lexu ne Shpi une :D
 

user010

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 10, 2012
Postime
299
Pikët
0
Vendndodhja
Londer
Përgjigje e: Lexoni biblen on-line ne Shqip

Nuk e kam lexuar ne Shqip, por nejse besoj se leximi nuk ben shume pune sepse eshte e veshtire te kuptosh gjerat sakt dhe ne thellesi. Nje shembull konkret.. rastesisht degjova shpjegimin e disa fjalive te cilat i kisha lexuar vet nga Bibla e Ioanit. Vetem ateher (kur degjova nga dikush qe njihte) kuptova me te vertet ca behet.
 
Top