• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lexoni rregulloren para se të prezantoheni

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,621
Pikët
113
Vendndodhja
Përshendetje anetar/e i/e nderuar !

Së pari ju falenderojmë që zgjodhët Forum-Al.com -
Ky nen-forum e ka emrin "Prezantohuni" dhe është hapur me qëllim që të gjithë anëtaret e këtij forumi të njihen mes njeri-tjetrit dhe të kenë mundësinë që të shkruajnë diçka rreth vetes.
Pra të gjithë anetarët e këtij forumi janë të lutur që të prezantohen!
Ju lutemi që në prezantim të jeni sa më të sinqerte dhe serioz!
Titulli i prezantimit le të jetë emri juaj apo nëse dëshironi edhe pseudonimi.
Ça duhet të perfshini në prezantim:

* - Si quheni?
* - Sa vjeç jeni?
* - Ku banoni?
* - Gjëndja juaj shoqerore: beqar/e, i/e martuar, i/e divorcuar, me fëmije?
* - Çfarë shkolle po bëni apo keni mbaruar?
* - Çfarë profesioni keni?
* - Çfarë hobi dhe interesash keni?
* - Dëshirat dhe ënderrat tuaja?
...etj.

Po ashtu mund të vendosni fotografinë tuaj, normal sipas dëshirës tuaj.

Me respekt Stafi i Forum-Al.com
 
Status
Temë e mbyllur.
Top