• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Liam Gallager është përzënë nga BRIT Awards

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Gallager është përzënë nga ndeja e BRIT Awards, pasi që e kishte shtyrë një modele dhe ishte zënë me të dashurin e saj në prapaskenë.


Mediat britanike njoftojnë se rokeri kishte shkaktuar rrëmujë në prapaskenë, duke shtyrë një modele të veshur si trofeu i argjendtë i BRIT Awards.

Sipas The Sun, sigurimi ka reaguar në momentin kur ish-anëtari i “Oasis” ishte konfrontuar me të dashurin e bukuroshes, dhe e kishin nxjerrë jashtë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top