• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Libër me foto të pabotuara të Monroe

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Imazhe të papublikuara më parë të Marilyn Monroe të shkrepura në 1953 janë publikuar në një libër të ri me fotografi, që ka dalë në SHBA.
Koleksioni i quajtur “Marilyn: Gusht 1953”,, siç raporton Top Channel, mbledh një seri fotosh bardhezi të shkrepura në gusht të atij viti në Kanada, gjatë punimeve për filmin “Lumi pa kthim”, me Robert Mitchum.

Autori është John Vachon, i revistës “Look”, që përdori vetëm tre.
Të tjerat mbetën në sirtar për më shumë se gjysmë shekulli.
 
Top