• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Libra që duhet t’i lexojë patjetër një mashkull

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,611
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Thote Letersia Shqiptare ... jo e huaj. LooL

e males males ?.LooL
 

Braveheart

V.I.P
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
2,239
Pikët
83
Dikush ma ka shti temen ketu

Une e hapa ne Diskutime Shoqerore se nuk dita ku tjeter.
 

Lucida Sidera

Super Anëtar
Anëtar
Apr 26, 2020
Postime
90
Pikët
28
Po pse një femër nuk duhet ti lexoj këto? Çne kaq diskriminues përkundrejt gjinisë tjetër?
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
32,201
Pikët
113
Vdisni me fut hundet ne punet e burrave...per keq. Se i fus edhe une, por sa per ti dhene nje cike kurajo. Lol
 

Braveheart

V.I.P
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
2,239
Pikët
83
Po pse një femër nuk duhet ti lexoj këto? Çne kaq diskriminues përkundrejt gjinisë tjetër?
Jan libra per meshkuj dhe qe folin per jeten, seksualitetin, marredhenie, dashurin dhe me kan meshkuj. Edhe nje femen mundet me lexu por nuk osht per femna. Ne fakt ndoshta do femna sikur ti qe jan feminista munden me pa ket liber si ''provokus'' .
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,119
Pikët
113
Ka mundësi dhe kjo të jet, po s'më duket e drejtë nga pikëpamja njerëzore prandaj ja bëra pyetjen.
Sa me te vogla te kesh koqet aq edhe me te medha i ke gam-gamet! Keta meshkuj qe hiqen si meshkuj POR nuk jane meshkuj abuzojne femren e cila nje dite u'a shtypi koken.

PS. There is nothing worse than a scorned woman!
PS2. Not my problem, anyway!

El
 

Lucida Sidera

Super Anëtar
Anëtar
Apr 26, 2020
Postime
90
Pikët
28
Jan libra per meshkuj dhe qe folin per jeten, seksualitetin, marredhenie, dashurin dhe me kan meshkuj. Edhe nje femen mundet me lexu por nuk osht per femna. Ne fakt ndoshta do femna sikur ti qe jan feminista munden me pa ket liber si ''provokus'' .
Jam mashkull dhe s'jam feminist. S'para gjykoj në bazë të gjinisë por në bazë të veprimit. Por që do ishte mirë mos të kishe shkruar këtë titull se ajo dija në atë libër si përket vetëm meshkujve, dhe më bëri habi që shkrove ; librat që duhet ti lexoj patjetër një mashkull.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,119
Pikët
113
Jam mashkull dhe s'jam feminist. S'para gjykoj në bazë të gjinisë por në bazë të veprimit. Por që do ishte mirë mos të kishe shkruar këtë titull se ajo dija në atë libër si përket vetëm meshkujve, dhe më bëri habi që shkrove ; librat që duhet ti lexoj patjetër një mashkull.
Ne fakt, vetem vajzat e vogla duhet te luajne me kukulla. Djemte me makina.

El
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,119
Pikët
113
Vdisni me fut hundet ne punet e burrave...per keq. Se i fus edhe une, por sa per ti dhene nje cike kurajo. Lol
Duket nga kopertina e librit qe solle!

PS. Po e ke me mua e ke dobic!

El
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,119
Pikët
113
Pse, c’ka te keqe kopertina e librit qe solla?
Asnje gje te keqe. Not for me anyway. Vecse ti si flokekuqe qe je i ke thartuar turinjte, ndersa ai bukurani nga pas te vjen rrotull!

El
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
32,201
Pikët
113
Asnje gje te keqe. Not for me anyway. Vecse ti si flokekuqe qe je i ke thartuar turinjte, ndersa ai bukurani nga pas te vjen rrotull!

El

Pse jo per ty? C’te keqe ka? Kjo vlen per meshkuj e femra bashke. ?

87623D6B-D2F8-419D-8336-F936D3821AEE.jpeg
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,119
Pikët
113
Pse jo per ty? C’te keqe ka? Kjo vlen per meshkuj e femra bashke. ?

View attachment 36602

Une qendroj me kohen, e dashur Yoko, jam teper moderne per t'u marre me nje psikopat si Shekspiri, plus kohen e kam shume te kufizuar. Duhet te prek cdo gje nga nje cike, sa per t'u vjele AJKEN.

PS. Shekspiri nuk ekziston.

El
 
Top