• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Libra Shqip . Shkarkojini sa jane akoma aty .

lonely_lion

0xD15EA5E
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
6,438
Pikët
113
Code:
https://drive.google.com/drive/folders/1-_1X8L54sedvOdUhqOyjJmY4Zs8-yNuM


Code:
http://bibliotekashkoder.com/digital/


Per te shkarkuar nje googe drive drektori (te gjithe materialet ) me nje klik. Veproni keshtu . Shikoni me poshte .
 

Attachments

Last edited:

aurora01

density
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
27,715
Pikët
113
Une slexoj dot ne phone por audiobooks i degjoj shpesh.
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
4,686
Pikët
113
Une i shkarkova bre dhe ju faleminers, po nuk kuptova ala sec shkruej ne gegniiisht. Pasha zotin vshtine e kesha.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,653
Pikët
113
Shkarkojini! Mire do beni. Mund te perdoren per te ndezur zjarr!

El
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
9,621
Pikët
113
Vendndodhja
Sellenizmi

 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
41,036
Pikët
113
Vendndodhja
?
Meqe jemi k’tu tek librat .

Cili liber ne Shqip ; mendoni qe pasqyron me mire dhe qarte kulturen Shqiptare ?
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
23,633
Pikët
113
Meqe jemi k’tu tek librat .

Cili liber mendoni qe pasqyron me mire dhe qarte kulturen Shqiptare ?
Doktor Gjilpera veper e Faik Konices, asnje liber nuk paraqet me mire shqiptaret se si liber.
 
Top