• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Lidhja juaj me Kompjuterin

Sa Ore kaloni para Pc-se ne ditë ?

 • Pak ( 1 - 2 Ore )

  Votes: 0 0.0%
 • Normal ( 3 - 4 Ore )

  Votes: 8 36.4%
 • Shume ( 5 - 7 Ore )

  Votes: 7 31.8%
 • I pazevendesueshem ( mbi 8 ore )

  Votes: 7 31.8%

 • Numri i votuesve
  22

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Kohet e fundit kompjuteri eshte futur ne perdorim te gjere ne shqiperi dhe po perdoret shume, qellimi i ketij sondazhi eshte qe te shikojme se sa nga ju nuk mund te bejne pa Kompjuterin.
Pervec votimit do doja qe te jepnit dhe komentet per zgjedhjen qe keni bere.
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

God'o Lexoje mire njeher Temen ;)
Une per vete votova per mua eshte shume i rendesishem kaloj Deri ne 7 ore te dites mbi Pc dhe kjo per Arsyen sepse tani i jam futur nje rruge te bukur po dhe aq te veshtire asaj te Webmaster dhe dua te mesoj gjithmone e me shume.
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

Per shaka.Une ne fakt nuk jetoj ne Shqiperi ndaj se besoj se ka ndonje ndryshim votimi ime pers ti po perpiqesh te marresh nje perqindje nga perdoruseit qe jetojne ne Shqiperi.Zakonishte kaloj te 4 orshi gjate javes kur jam ne pune.Diten e diel e kaloj kete kohe.Dhe sot jam pushim se kemi long weekend :D
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

Kur nuk kam komjuter nuk me mungon por kur kam ne shtepi ose ne pune aty e kam mendjen.
Mundohem ti rralloj cdo dite e me teper oret e qendrimit se dhe te lodh ky dreq.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

Ne shtepi kur nuk kam pune ne bahce hy ne pc.
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

kalojm mbi 5-7 or puna pastaj dhe intratenimento ktej
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

ktej metem :p:p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

se njof hiç ..... :p:p
 

Moonlight

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 25, 2010
Postime
25
Pikët
0
Vendndodhja
Ne kthesen e dyte pas yllit te fundit ;)
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

E bukura eshte se shume njerez thone nuk rrime ne kompjuter & kemi nje jete tjeter pervec virtuales..kur ne fakt kalojne mbi 9 ore aty!!

Une votova 5-7 ore ne mos me shume.
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

Kemi harru edhe familjen, pff . Ishalla bjen ose prishet ai satelit qe te rrim rehat hahhahaa
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

arsyje pune jemi ne pc.....dihet kur skemi pune :p hahaha semundje keqe..
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

vallai pc eshte lidh me mua shume ne fakt une me pc-n
8 ore ne pune dhe mbas pune ne shpi .....jeten do me ma nxi :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

Maksimalisht 20 orë, minimalisht në ditë 12 - 14 orë...:) Siduket ka krijuar varësi kompjuteri ndajë meje dhe jo unë ndajë ti :p
 

Guns_N_Roses

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 13, 2010
Postime
133
Pikët
0
Vendndodhja
shpia ime :)
Përgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

hmmm nga ora 8 e mjesit deri ne 6 darkes ne pune pastai dhe pak nga shpia..mu ka bo si buka gojes :p
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,678
Pikët
113
Varet.
Ka dite qe futem me shum se 3 ore,ka dite qe futem me pak se 1 ore;);).
E ka dite qe s'dua ta shoh internetin me sy.
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,793
Pikët
113
Hedh bast qe kam qene i pari qe kam blere kompjuter ketu. 166 megaherz ishte procesori. 4 milion lireta me gjithe printer epson.
 
Top