• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lidhje paralele

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,868
Pikët
113
Sigurisht qe po. Kur Isha ne gjimnaze, nje ne klasen time nje ne klasen paralele. Ama vetem vitin e pare se pastaj ika nga Shqiperia e shpetova nga te dyja😁
 
Top