• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lily Allen shtatzënë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Këngëtarja britanike Lily Allen është gëzuar shumë kur ka dëgjuar lajmin se është duke pritur fëmijën e parë me të dashurin Sam Cooper.
Hitbërësja e këngës “Smile”, e cila është në lidhje me artistin Cooper që nga vera e kaluar, ka treguar haptas se dëshiron të sistemohet dhe të ndërtojë familje.

“Nuk mendoj se jam e re për të pasur fëmijë. Nëna ime ka pasur 23 vjet kur më ka lindur mua”, ka thënë 25-vjeçarja kohë më parë për revistën britanike Elle.

Ndërkohë, me të kuptuar se është shtatzënë, ajo ka thënë se është e ngazëllyer së bashku me partnerin saj që do të bëhen prindër.
 
Top