• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lima në kopertinën e rvistës ?V?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Adriana Lima supermodelja braziliane e cila në nëntor lindi një vajzë të bukur duket më mirë se kurrë.


Trupi i saj perfekt është stolisur e mbuluar e edicionit spanjoll i revistës “V”Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top