• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lind në makinë, gjobitet për parkim pa leje

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Është dënuar me gjobë një shofer në Nju-Jork që ka ndalur makinën anës rrugës për të ndihmuar gruan të lindte. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen e Bronx-it, në SHBA.


Orlando Caceres ishte duke shoqëruar gruan e tij në spital kur i filluan dhimbjet, ndaloi anës rrugës, thirri një ambulancë dhe
priti që të vinin mjekët që ndihmuan bashkëshorten e tij të lindte vogëlushen Miah. Të tre janë shoqëruar më pas në spital. Burri kur u kthye të merrte makinën gjeti një gjobë prej 35 dollarësh të lënë nga policia.

Caceres ka denoncuar ngjarjen tek “Daily News”, duke theksuar se nuk ka ndërmend të paguajë gjobën.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Lind në makinë, gjobitet për parkim pa leje

Te rroje bebi ne radhe te pare lol
Perfundimisht po vjen fundi..mos duhet te lindte ne rrug ai femi ee ? E zot na maj mendjen :S
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Lind në makinë, gjobitet për parkim pa leje

Falenderoni zotin qe paska lind shendosh e mir ,por tjerat rregullohen perderisa ska prit koha paskan qen me fat qe cdo gje paska shku mir...
 
Top