• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Linden Wolbert është sirenë profesioniste

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Wolbert është sirenë profesioniste, e cila udhëton nëpër botë dhe noton në ujërat e egra të detit.


Profesioniste në zhytje, kjo 29 vjeçare shfrytëzon një bisht të dizajnuar special për të, i rëndë 16 kilogramë, të cilin e kanë punuar ekspertët më të mirë të Hollywoodit për efekte speciale dhe ajo pozon në thellësitë e deteve duke fituar para për të jetuar.

Fotografitë e bëra në Freeport të Bahameve paraqesin sirenën moderne e cila imiton personazhin e miteve nga përrallat.

Linden në thellësitë e deteve noton me peshkaqenë dhe xhiron emisione të ndryshme. Pasi është një zhytëse profesioniste, Linden mund të qëndrojë nën ujë deri në 5 minuta, ndërsa me bishtin e saj artificial ajo mund të notojë në shpejtësinë deri në 27 kilometra në orë.

Me paraqitjen e saj ajo shpesh ka lënë të shtangur peshkaqenët dhe publikun.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Linden Wolbert është sirenë profesioniste

:)
 
Top