• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lindsay Lohan nuk do jetë protagoniste në filmin “The other side”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nuk ka vonuar shumë dështimi i radhës në karrierën profesionale të Lindsay Lohan.


Aktorja amerikane e cila ka kaluar probleme të shumta me jetën private, nuk do jetë protagoniste në filmin “The other side”. Këtë e ka bërë të ditur regjisori David Micheals.

“Shumë shpejt do t’ju themi kush do ta zëvendësojë”, theksoi ai. Sipas burimeve të ndryshme, produksioni nuk ka besim tek aftësitë e Lohan, e cila e ka xhiruar filmin e fundit në vitin 2007.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top