• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Link ku mund te convert kenget nga youtube ne mp3

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Ketu mund te shkarkoni kenget nga youtube per ne mp3.. window media player apo ne celular se vetem kete version pranojne.

Fillimisht bejini copy linkut te kenges, dhe me pas paste tek http://www.vidtomp3.com/
Pastaj klikon.. download mp3.


Rename the song me pas, sipas deshires
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Link ku mund te convert kenget nga youtube ne mp3

A tube Catcher!
 
Top