• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

LinkedIn integron Facebook dhe Twitter në faqen e saj

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Rrjeti social i dedikuar për profesionistët, LinkedIn.com ka paralajmëruar lansimin e versionit beta të produktit të saj më të ri, Linkedin Signal.
Produkti më i ri i LinkedIn kryesisht është i dedikuar të kombinojë freskimet nga Facebook dhe Twitter në një pranues të vetëm të lajmesh, i cili do të paraqitet në këtë faqe.

LinkedIn Signal është aplikacioni më i ri i këtij rrjeti social, apo ndryshe i quajtur edhe si - konsumuesi i ri i përmbajtjes nga rrjetet e famshme sociale, i cili përmban pesë filterë për çdo risi të mundshme që mund të vijë nga Facebook apo Twitter.

Qëllimi i këtij aplikacioni është tu ndihmojë profesionistëve të kuptojnë gjithçka që ndodh jashtë LinkedIn, mirëpo përmbajtje të cilën do ta kenë pikërisht në këtë faqe, pa pasur nevojë për ta braktisur atë.
 
Top