• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lively dëshiron të jetë heroinë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Blake Lively dëshiron që të jetë “heroinë” për nipat dhe mbesat e saj.


Aktorja e filmit “Gossip Girl” është duke punuar shumë për t’u paraqitur sa më mirë në filmin “Sapphire”, që po punohet nga Green Lantern dhe ka kaluar disa orë ushtrime me anëtarët e cirkut “Soleil” për të ushtruar sa më mirë trupin.

E tërë ajo që dua është të jem një heroinë për nipat dhe mbesat. Dëshiroj që të jem një teze shumë e mirë. Regjisori po punon shumë.

Disa herë më duhet të jem 20 metra në lartësi dhe atje të sillem. Po punoj shumë sepse është një film i mirë. E bën këtë për 10 minuta dhe e shihni që edhe trupi i juaj ka nevojë për këtë gjë”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top