• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Liverpool FC

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,597
Pikët
113
Me kete ritem Liverpool duket se do bej triplete sivjet.
46 nga 48 pikë të mundshme.
16 golashënues të ndryshëm
7 lojtare të ndryshëm ,nga 11 të mundshëm.
Trajneri botëror ka gjetur =formulen apo ZGJIDHJEN.
FAZIT: kur TRAINIERI mendon per te MIREN e te TEREVE,nuk ka mundesi te jesh i pakenaqur ose te besh si GORE i Cityt.

Premier-League-AFC-Bournemouth-v-Liverpool.jpgPremier-League-AFC-Bournemouth-v-Liverpool (1).jpg

GRANDE
Jürgen Klopp.
Si perfundim: kam TELEPATI ose ndjenje POZITIVE ne CAST,dhe po dal.

ALE.
 
  • Like
Reactions: AAO

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,597
Pikët
113
Cdo te thote=UDHEHEQES ne FUTBOLL.
Nuk ka gjerman qe ....QAN dhe PUTH meshkuj(perjashto TORRET).
GRANDE dhe ....MONUMENT.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,597
Pikët
113
Komunikimi me FEMIJET eshte ILAC per shpirtin.


Fëdor Mihajlovič Dostoevskij.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,220
Pikët
83
Liverpooli lujti keq dje. Flamengo kishte ekip te mire dhe e ka rreziku disa here , por ne fund fitoi eksperienca.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,597
Pikët
113
Pashe vetem pjesen e pare.
PS.... nuk eshte ekip futbolli por..............MAKINERI LUFTE.
FAZIT: Kloppo was du mit Liverpool gemacht hast... Krank RESPEKT... BESTER TRAINER aller ZEITEN!
YEP.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
10,983
Pikët
113
S'di c'eshte bere ne pjesen e pare te ndeshjes, por pjesn e dyte qe pashe. liverpooli ishte madheshtor.

Nese si kaoin ne ndonje dite te keqe, kete vit ben triplete.

Nuk diskuton asnje.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,597
Pikët
113
Beni i ADHURON REDS.
Goli i RREGULLT,i kundershtarit GJITHASHTU(por war eshte LESH) se nuk jemi ne.....palacanestro.
M.gj-te,sipas meje Reds,mund te hajne dhe DRU.
Ekip i hidhet Wolver
ARNOLD.....GRANDE PLAYER.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,597
Pikët
113
Beni i ADHURON REDS.
Goli i RREGULLT,i kundershtarit GJITHASHTU(por war eshte LESH) se nuk jemi ne.....palacanestro.
M.gj-te,sipas meje Reds,mund te hajne dhe DRU.
Ekip i hidhet Wolver
ARNOLD.....GRANDE PLAYER.
Me merite dhe ASPAK...n.q-se do te dalesh KAMPION,keto ndeshje i FITON.

@YOKO


Besoj qe ai LOKU ka Tropoja,ska shonce...........-qesh--qesh--qesh-

Noten dibrone.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,597
Pikët
113
Herr KLOPP ,cfare mendon.
Cdo te thote KJO.
Qe...................MISERABELET me flamur i ENDERROJNE.
Si mund ta kuptojme?
Qe ne minuten e 80-te ben faullin e DYTE.
Danke.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,597
Pikët
113
Vellezer dhe motra....mbas Pekinit, Moskes,Penianit,Havana,Rio,VAMOS,DUA te SHIKOJ.....


Perse?
hmmmmmmmmmmmmm...sepse ESHTE EKIPI me ABSOLUT i te GJITHA =KOHRAVE.
Publiku...EDUKATIV dhe....


si FAZIT.

BIG FAN i REDS.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
10,983
Pikët
113
Nje barcalete e re, e fresket nga tifozet kundershtare te Liverpoolit...

Ishallah fillon Trump, luften e trete boterore, qe te mos dale Liverpool kampion.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,597
Pikët
113
Tashti une nuk po hyje ne detaje,luante kush nuk luante,mungonte apo ishte me raport.
FAZIT....tek REDS fut ne ekip dhe pastruesit e Street-AL....lol,te=heqin BRECKAT.
EKIPI me MADHESHTOR i te GJITHA VREMENA-ve,pa DARAT e trumpit.
GRANDE.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,220
Pikët
83
Klopp ka ndertu nje ekip shume t'mire. FA Cup eshte kupe shume e rendesishme ne Angli dhe te gjitha ekipet aktivizojne lojtaret me t'mire , nderkohe Klopp ju jep mundesi disa djemve nga 18-19 vjec te luajne , dhe me ekipin e trete shko e rref Evertonin 1-0. I madh!
 
Top