• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Liverpool FC

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,309
Pikët
113
Me pak fjale....DANKE HERR KLOPP.
QI..........kta GORET i ke...............DHUNUAR.

ich LIEBE DICH.
 

ricky_ch

*************
Anëtar
Feb 16, 2015
Postime
529
Pikët
43
Me 1 lojë më pak, 16 pikë para vendit të dytë, eventualisht 14 nëse MC nesër shënon fitore.! -bravo-
 

Angel69

Moderator
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,227
Pikët
63
Vendndodhja
Allianz-Arena
Sot luhet derbi I Anglise Liverpool VS Man Utd. Dy klubet qe kane fituar me shume trofe se kusdo tjeter. Liverpool 18 kampionate dhe 6 Champions League. Man Utd 20 kampionate dhe 3 Champions League. Doja te shtoja se me 99.999999% Liverpool sivjet mer kampionatin e 19. Thone qe Leverpool mund ti ndale vetem fillimi I ndonje lufte te trete boterore ;)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,309
Pikët
113
Sot luhet derbi I Anglise Liverpool VS Man Utd. Dy klubet qe kane fituar me shume trofe se kusdo tjeter. Liverpool 18 kampionate dhe 6 Champions League. Man Utd 20 kampionate dhe 3 Champions League. Doja te shtoja se me 99.999999% Liverpool sivjet mer kampionatin e 19. Thone qe Leverpool mund ti ndale vetem fillimi I ndonje lufte te trete boterore ;)
(y)

YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS.
Tash do kqyr........kta GORET e interit.
MISERABEL ekip.
Danke.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,309
Pikët
113

Kto mediat e DARIT te juaja....

Akuzat vijojnë dhe një tjetër fans i Wolves thekson se lojtari e la vetë Firminhon të shënonte. Komentet që akuzojnë lojtarin janë të shumta dhe lojtari po kalon një moment shumë të vështirë.

Liverpool seem to have forgotten how to lose a football game.

It’s a bit of a stretch given
1) Coady is a professional footballer who is paid by Wolves to help them win football matches and
2) Firmino might still have been able to get a shot away had Coady not fallen.
FAZIT............Klopp Die Jungs sind Menschen.
Wir streben nicht nach Perfektion, sondern nach einer perfekten Reaktion. Wir kämpfen uns in schwierigen Situationen zurück, die Jungs haben das toll gemacht .

Menidimi IM.....GRANDE KLOPP eshte treguar <hipokrit> sepse REDS JANE.....KRYEVEPRA VETE.
Fale TIJ.
DANKE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,309
Pikët
113
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....
E pashe te TERE ndeshjen.
Pergezime kundershtarit si dhe te fillojme me teori konspiracionesh,ose nje apo disa te VERTETETA.
Alexander ARNOLD,qe eshte nje BIG player,nuk ju ni zoni kur e hongri taken DIREKT.Var fjeti gjume,qe do te thote= e KUQE SADE.
Tjetra....goli i dyte kur filloi aksioni,topi ishte FIZIKISHT jashe vijes anesore.Apet DARI-n e kishte zene dormirja.
Perfundimi...ate GOREN e madridit dua qe ta....VARROSIN.
3bfad5dece32a13db5e6fff4d19fd3d9.jpg
 

Angel69

Moderator
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,227
Pikët
63
Vendndodhja
Allianz-Arena
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....
E pashe te TERE ndeshjen.
Pergezime kundershtarit si dhe te fillojme me teori konspiracionesh,ose nje apo disa te VERTETETA.
Alexander ARNOLD,qe eshte nje BIG player,nuk ju ni zoni kur e hongri taken DIREKT.Var fjeti gjume,qe do te thote= e KUQE SADE.
Tjetra....goli i dyte kur filloi aksioni,topi ishte FIZIKISHT jashe vijes anesore.Apet DARI-n e kishte zene dormirja.
Perfundimi...ate GOREN e madridit dua qe ta....VARROSIN.
View attachment 31152
Ben, eshte ok, Liverpool vjet e fitoi Champions, sivjet Premier League, arrihet objektivi dhe misioni Klopp. Redsat jane me te miret ne bote per momentin gjths.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,309
Pikët
113
Ben, eshte ok, Liverpool vjet e fitoi Champions, sivjet Premier League, arrihet objektivi dhe misioni Klopp. Redsat jane me te miret ne bote per momentin gjths.
(y)

Heren TJETER do DEGJOJ me VEMENDJE.....Emil Mabu(le) nga Kameruni.
PERHERE ja QELLON ose e GJEN.
Danke JUVE.
 
Top