• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Liz Hurley ne Londer

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Liz Hurley guxon dhe shfaqet per publikun ne Londer me nje fustan teresisht transparent ne pjesen e siperme, aq sa pjesa e gjoksit dukej lehtesisht.


Hurley shoqerohej nga bashkeshorti i saj, tek i cili ajo mbeshtetej fort dhe dukej sikur mbrohej nga shikimet e sikletshme te njerezve.

Fiziku i Liz eshte per t’u admiruar, nderkohe qe fotografeve nuk u ka shpetuar nje detaj i vogel. Hurley ka kembe te fryra qe duket se mezi qendrojne brenda sandaleve.

Cfare t’i kete ndodhur valle me kembet?/tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top