• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lohan, 30 ditë të tjera në burg

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Lindsay Lohan përfundon sërish në burg, pak ditë pasi doli nga qelia.

Aktorja është dënuar me 30 ditë heqje lirie pasi në trupin e saj u gjetën substanca të ndaluara narkotike. Lohan e fitoi lirinë një muaj më parë, duke nisur punën për filmin "Machete", që mesa duket duhet ta braktisë edhe për disa kohë.

Pak kohë më parë ajo u dënua pasi theu lirinë me kusht dhe nuk u paraqit në gjykatë
 
Top