• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lohan, asistentja nxjerr në ankand sekretet

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaLohan, asistentja nxjerr në ankand sekretet


Lindsay Lohan nuk arrin të gjejë paqe pasi e kaluara jo shumë e lavdishme vazhdon t’i shkaktojë probleme.
Këtë herë është ish asistentja e aktores që mundohet të përfitojë nga fama e saj. Ajo është vetëofruar për të rrëfyer sekretet e Lohan për 50 mijë euro.

Ish asistentja e quajtur Elinore ka kaluar shumë kohë me aktoren në apartamentin e saj dhe kjo do të thotë shumë, pasi ajo mund të dijë shumë detaje të jetës së aktores e cila ka kaluar nga problemet me drogën dhe deri tek lidhja me një femër
 
Top