• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lohan debuton me linjën e saj

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
E ka nisur rrugën e karrierës duke bërë modelen. Prej asaj kohe ka qenë imazhi i shumë stilistëve duke pozuar për revista të mëdha ndërkombëtare dhe është bërë e famshme edhe si aktore.


Sot Lindsay Lohan debuton me linjën e saj të veshjeve 6126 Collection, duke qenë vetë imazh.

LiLo ka qenë protagoniste e një jete mondane dhe kryesisht netëve ka qenë e veshur me taka super të larta, pantallona tepër të ngushta, buste sensuale…kush më mire se ajo e ka idenë e këtij lloj stili?

Lohan, tani bjonde pozon joshëse për linjën e saj të veshjeve duke arritur të gllabërojë faqet kryesore të revistave të modës…tani pritet suksesi!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top