• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lohan, foto në Twitter me pistoletë në gojë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113


Lindsay Lohan gjendet sërish në qëndër të zërave për shkak të sjelljes së saj të cuditshme por këtë herë ajo ka një alibi.

“Eshtë art”, ka thënë aktorja pas publikimit të disa fotove në Twitter me një pistoletë në gojë. Përvecse përcon një shembull të keq për shumë të rinj, fansat kanë menduar se ajo tentoi vetëvrasjen. Lohan thekson se fotoja është bërë nga Tyler Shields.

Ndërkohë, në faqen e tij të internetit, fotografi ka publikuar foto të tjera të aktores, e veshur në të bardhë dhe e mbuluar nga gjaku. “Nuk është porno soft por art”, shkruan në Tëitter aktorja, e cila u përgjigjet kritikave ne blog.
 
Top