• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lohan lirohet nga burgu

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Lindsay Lohan është liruar nga burgu dhe është regjistruar në një klinikë rehabilitimi, pasi ka vuajtur vetëm 13 nga 90 ditët e dënimit të saj.
Një zëdhënës i departamentit të sherifit të qarkut të Los Angelesit ka njoftuar se ylli i filmit “Mean Girls” u largua nga burgu i Lynwoodit në orët e para të mëngjesit të të hënës.

Aktorja 24-vjeçare është dërguar menjëherë në qendrën klinike UCLA për të filluar rehabilitimin e saj tremujor me urdhër të gjykatës.
 
Top