• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lohan mohon lidhjen me Gareth Geno

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Lindsay Lohan ka mohuar spekulimet se ajo ka gjetur një tjetër DJ për të dashur, pasi është spekuluar për një lidhje të mundshme me DJ-in britanik Gareth Geno.


Në vitin 2008, aktorja u lidh me lesbiken DJ Samantha Ronson, ndërsa pas problemeve të shumta, lidhja e tyre mori fund.

Ndërsa tani, gazeta britanike Daily Mirror spekuloi se Lohan është në lidhje me një tjetër DJ, pasi të mërkurën ishte fotografuar në Londër së bashku me Gareth Geno.

Mirëpo, aktorja ka thënë për GossipCop.com se Geno është vetëm mik i saj dhe ata nuk janë në lidhje.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top