• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lohan, serish ne rehabilitim ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Lohan sërish në rehabilitim !!!

Për herë të pestë brenda 3 vjetësh, Lindsay Lohan i rikthehet qendrave të rehabilitimit për përdoruesit e drogës.
Lajmi njoftohet nga TMZ sipas së cilës aktorja amerikane është futur të martën në mbrëmje në një qendër rehabilitimi në Kaliforni dhe ku pritet të qendrojë deri më datë 22 tetor, ditë kur do t’i duhet të paraqitet para gjykatës për herë të nëntë për të dhënë shpjegime në lidhje me akuzat për përdorim lëndësh narkotike.
Lohan u dënua pak muaj më parë me 90 ditë burg, nga të cilat vuajti vetëm pak prej tyre, duke përfituar lirimin. Por disa ditë nga lirimi me kusht, ajo rezultoi sërish pozitive ndaj testeve anti-drogë dhe si të mos mjaftonte kjo, në faqe të ndryshme interneti qarkullon një foto ku 24 vjeçarja shfaqet duke marrë lëndë narkotike.

 
Top